Wallstreet na wyciągnięcie ręki

Wallstreet na wyciągnięcie ręki

Opublikowany

W poniedziałek 23 marca 2015 r. wystartował konkurs inwestycyjny „WallStreet Cup 2015”. Nagrodami głównymi są 4 wycieczki do Nowego Jorku. Dodatkowo uczestnicy rywalizacji mają szanse zdobyć 8 zegarków Sony SmartWatch 2 oraz 18 zestawów książek inwestycyjnych.

01.jpg
Zasady są bardzo proste, zwycięzcami zostali gracze, którzy osiągneli najwyższą stopą zwrotu z inwestycji. Konkurs składał się z dwóch 15-dniowych sesji tradingowych, w każdej z nich do wygrania były 2 wyjazdy do Nowego Jorku, 4 zegarki Sony SmartWatch 2 oraz 9 zestawów książek. Dwie sesje tradingowe dają podwójną możliwość zdobycia nagród – przy czym, jeden gracz mógł wziąć udział w obu częściach konkursu i zdobyć w każdej z nich nagrody.

Już dawno nie mieliśmy tak prostego konkursu, który dawałby podwójne szanse na główne nagrody. Konkurs kierujemy do naszych obecnych i nowych klientów. Każdy inwestor, niezależnie czy inwestuje w waluty, akcje, surowce, indeksy czy kontrakty terminowe, może wziąć w nim udział. Konkurs odbywa się na wielu instrumentach. Do rywalizacji można przystąpić z rachunkiem maklerskim otworzonym na dowolnej platformy w TMS Brokers. Inwestycji można dokonywać za pomocą platformy instalacyjnej, przeglądarkowej jak i mobilnej.

 Marcin Niewiadomski, Prezes TMS Brokers

02.jpg
Direktpoint był odpowiedzialny za serwis konkursowy, kreacje na potrzeby kampanii, optymalizację i projekty landing page'y oraz remarketing.  
00.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.