Wyjątkowa wizualizacja

Wyjątkowa wizualizacja

Opublikowany

IRONMAN® - to więcej niż kultowa marka. To cel i marzenie każdego triathlonisty. To ukończenie legendarnego IRONMANA® pozwala nosić miano "człowieka z żelaza". Od 2015 roku Polska dołącza do rodziny IRONMAN®.

04.jpg
Organizator biegu - firma Sportevolution chciała dać przedsmak wszystkim przygotowującym się do zawodów tego co czeka ich w tym roku w Gdyni. Jednym z najważniejszych momentów dla każdego uczestnika jest chwila wbiegnięcia na metę - jest to uwieńczenie miesięcy, a czasami lat treningu. 
03.jpg
Naszym zadaniem było przygotowanie grafiki - wirtualnej mety - pokazującej zawodników wbiegających na metę. Na potrzeby powierzonego nam key-visuala wyrenderowaliśmy scenę 3D dokładnie odzwierciedlającą planowaną w tym roku metę zawodów. Nakładając kolejne warstwy zdjęć i efektów po wielu godzinach pracy udało nam się stworzyć iluzję prawdziwego zdjęcia. Oceńcie sami czy nam się udało!
03_b.jpg
03_c.jpg
00.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.