Przekonaj się, że dobro wraca - serwis Fundacji Sięgnij Nieba

Przekonaj się, że dobro wraca - serwis Fundacji Sięgnij Nieba

Opublikowany

Jesteśmy dumni z realizacji tego projektu. Warto robić rzeczy, które mogą naprawdę pomóc innym ludziom - zachęcamy do klikania i przekazywania dalej!

02.jpg
Misją Fundacji Sięgnij NIEBA jest krzewienie idei niesienia pomocy osobom w potrzebie. Fundacja stawia na efektywność - nie tworzy kolejnych struktur administracyjnych, lecz bazuje na doświadczeniu, wiedzy i zapleczu organizacyjnym wybranych placówek. W ten sposób promowana działalność niesienia pomocy osobom w potrzebie staje się najbardziej efektywna i dociera tam gdzie powinna.
03.jpg
Bez pośredników, bez zbędnych kosztów. Ambicją Zespołu fundacji jest by realne wsparcie finansowe szło bezpośrednio na pomoc osobom w potrzebie. Stąd wszystkie wydatki związane z prowadzeniem Fundacji jej członkowie pokrywają z funduszy własnych. Natomiast Twoja pomoc finansowa idzie bezpośrednio na wskazany cel.
04.jpg
Pomaganie jest jak sztuka – nie ma granic. Na stronie darczyńcy znajdą dobrze opisany patent na pełen lub częściowy zwrot podatku z tytułu darowizn - warto sprawdzić jak dobro wraca!
Odwiedź stronę 
Klient: Fundacja Sięgnij Nieba
Realizacja: 2017 rok
01.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.