EFBWeb - praktyczne narzędzie do nauki Business English

EFBWeb - praktyczne narzędzie do nauki Business English

Opublikowany

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy specjalnie dostosowany system online do efektywnego uczenia się zaawansowanego, biznesowego języka angielskiego. System, jest hybrydą platformy e-learningowej i sklepu internetowego. Zastosowano zaawansowane mechanizmy testowania słownictwa i gramatyki. Użytkownicy mogą kupować rozszerzone lekcje języka angielskiego biznesowego po przystępnych cenach, ale wiele lekcji jest dostępnych bezpłatnie. Sprawdź to sam!

02.jpg
Za pomocą EFBWeb można monitorować postępy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego. Dzięki systemowi nie tylko zaawansowani nauczyciele języka angielskiego, ale także absolwenci szkół wyższych i ci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, mogą szlifować swój biznesowy angielski i korzystać z materiałów online.
03_poprawki.jpg
Użytkownicy serwisu mają możliwość zakupu w przystępnych cenach rozbudowanych lekcji z poszczególnych działów i tematów biznesowego angielskiego. Część lekcji udostępniona została bezpłatnie.
04.jpg
Użytkownicy mogą wybrać tematy odpowiadające ich potrzebom. Każda lekcja składa się z tekstu, który należy przestudiować, a najważniejsze słowa i wyrażenia są wyróżnione pogrubioną czcionką. Po przyswojeniu materiału, użytkownik przechodzi przez ćwiczenia złożone z 5 zadań.
Każda lekcja powinna zostać zakończona testem, który oceni postępy użytkowników. Najlepszy wynik zostanie zapisany przez system.
05.jpg
Oprócz całościowego zaprojektowania i budowy serwisu internetowego, Agencja Direktpoint odpowiada również za komunikację w social media. Zakrojona na szeroką skalę kampania promocyjna obejmuje swym zasięgiem aż 2 kontynenty - Europę i poszczególne rejony Azji.
01.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij