EFBWeb - praktyczne narzędzie do nauki Business English
EFBWeb - praktyczne narzędzie do nauki Business English
Kopiuj tekst

EFBWeb - praktyczne narzędzie do nauki Business English

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy specjalnie dostosowany system online do efektywnego uczenia się zaawansowanego, biznesowego języka angielskiego. System, jest hybrydą platformy e-learningowej i sklepu internetowego. Zastosowano zaawansowane mechanizmy testowania słownictwa i gramatyki. Użytkownicy mogą kupować rozszerzone lekcje języka angielskiego biznesowego po przystępnych cenach, ale wiele lekcji jest dostępnych bezpłatnie. Sprawdź to sam!

02.jpg
Za pomocą EFBWeb można monitorować postępy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu języka angielskiego. Dzięki systemowi nie tylko zaawansowani nauczyciele języka angielskiego, ale także absolwenci szkół wyższych i ci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, mogą szlifować swój biznesowy angielski i korzystać z materiałów online.
03_poprawki.jpg
Użytkownicy serwisu mają możliwość zakupu w przystępnych cenach rozbudowanych lekcji z poszczególnych działów i tematów biznesowego angielskiego. Część lekcji udostępniona została bezpłatnie.
04.jpg
Użytkownicy mogą wybrać tematy odpowiadające ich potrzebom. Każda lekcja składa się z tekstu, który należy przestudiować, a najważniejsze słowa i wyrażenia są wyróżnione pogrubioną czcionką. Po przyswojeniu materiału, użytkownik przechodzi przez ćwiczenia złożone z 5 zadań.
Każda lekcja powinna zostać zakończona testem, który oceni postępy użytkowników. Najlepszy wynik zostanie zapisany przez system.
05.jpg
Oprócz całościowego zaprojektowania i budowy serwisu internetowego, Agencja Direktpoint odpowiada również za komunikację w social media. Zakrojona na szeroką skalę kampania promocyjna obejmuje swym zasięgiem aż 2 kontynenty - Europę i poszczególne rejony Azji.
Przejdź do serwisu i sprawdź jak dobry jest Twój Business English
Klient: EFBweb.com
Realizacja: 
01.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.