Aplikacja mobilna TMS NonStop na platformy Android i iOS ... pobierz już teraz!

Aplikacja mobilna TMS NonStop na platformy Android i iOS ... pobierz już teraz!

Opublikowany

Szybki, niezawodny, nowatorski portal z wiadomościami finansowymi ma teraz swoją aplikację mobilną. Została zaprojektowana i opracowana przez Direktpoint. TMS NonStop jest liderem na rynku walutowym w regionie CEE, a aplikacja mobilna jest doskonałym wsparciem dla transakcji wymagających najnowszych informacji z rynków. Aplikacja jest dostępna na iOS i Androida.

02.jpg
Dzięki naszej aplikacji użytkownicy mogą monitorować najważniejsze wydarzenia na rynku na ekranach smartfonów 24 godziny na dobę. TMS NonStop to wyjątkowa aplikacja mobilna z aktualnościami i badaniami, oferująca najnowocześniejsze, profesjonalne narzędzia do analizy i inwestowania. Codziennie dostarcza ponad 50 artykułów, raportów, komentarzy ekspertów i sygnałów transakcyjnych.

Aplikacja jest oparta na desktopowej wersji TMS NonStop z rozbudowanym unikalnym systemem. Opracowaliśmy w pełni zaawansowaną aplikację, w kilku różnych językach. W celu zaspokojenia potrzeb Domu Maklerskiego TMS stworzyliśmy portal, który gromadzi informacje dotyczące światowych rynków finansowych: giełdy, towary i waluty. Użytkownik otrzymuje informacje od polskich i międzynarodowych agencji prasowych, a także prognozy Domu Maklerskiego TMS, oraz innowacyjne narzędzia do analizy rynku na żywo. Głównym elementem aplikacji jest livefeed ze wszystkimi publikowanymi informacjami.
03.jpg
Aplikacja TMSNonStop jest darmowa i dostępna w różnych wersjach dedykowanych najpopularniejszym mobilnym systemom operacyjnym.

  • Każdy potrzebuje innego rodzaju informacji, dzięki czemu każdy mógł zbudować własny pulpit nawigacyjny.

  • Udostępniono ponad 25 modułów z ważnymi danymi związanymi z rynkiem walutowym, giełdowym, surowcowym i towarowym.

  • Wraz z TMS NonStop klienci Domu Maklerskiego mogą zarządzać środkami na swoich rachunkach maklerskich.
Użytkownik, dysponując szeroką gamą narzędzi analitycznych, podąża za trendami i zmianami na rynku, co pozwala mu wyszukiwać najlepsze okazje inwestycyjne. Połączenie możliwości informacyjnych i analitycznych usługi TMS NonStop z panelem zarządzania rachunkiem maklerskim sprawia, że inwestowanie jest wydajniejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze.

W ramach kampanii promującej konkurs TMS NonStop, stworzyliśmy 35-sekundowe wideo. Film był transmitowany w telewizji i w Internecie.
Pobierz na iOS albo Pobierz na Android

Klient: TMS
A
Realizacja: 2017 rok
01.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.