Początek współpracy z TGMS - Promocja Saksonii w Polsce

Początek współpracy z TGMS - Promocja Saksonii w Polsce

Opublikowany

Taką współpracę lubimy najbardziej, wdzięczny temat, piękne miejsce, które z czystym sumieniem będziemy polecać także własnym znajomym, odkrywajcie magiczną Saksonię  

Mamy to szczęście, że na zlecenie TMGS Saxony mogliśmy rozpocząć działania promocyjne mające na celu przybliżenie polskim turystom potencjału Saksonii.
fb_2.jpg

Region nie dość, że obfitujący w różnego rodzaju atrakcje kulturalne i krajobrazowe (dla bardziej i mniej aktywnych zawsze coś się znajdzie!), to jeszcze na wyciągnięcie ręki, bo tuż za polską granicą! Idealny pomysł na przedłużony weekend albo wakacyjny wypad. Okazało się, że region jest przyjazny tak singlom jak i rodzinom z dziećmi. Specyficzna, romantyczna atmosfera saksońskich miast sprzyja również zakochanym i osobom, które chciałyby poczuć dreszczyk emocji. Saksonia to kolaż świata z obrazów Caspara Davida Friedricha i klasycznej nowoczesności z filmów Wesa Andersona.


post1.jpg
W ramach działań promocyjnych prowadzimy oficjalny fan page "Saksonia na weekend", gdzie staramy się pokazać choć drobną część bogactwa Saksonii, a w najbliższym czasie przeprowadzimy kilka ogólnopolskich kampanii digitalowych. Planowane przez nas konkursy również przewidują atrakcyjne nagrody - m.in. pobyt w hotelu i inne - warto być na bieżąco!


post2.jpg
post3.jpg
post4.jpg
00.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.