TMS Europe - polski Dom Maklerski wszedł na nowe europejskie rynki

TMS Europe - polski Dom Maklerski wszedł na nowe europejskie rynki

Opublikowany

TMS Brokers – jako pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce - od 1997 roku świadczy usługi doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.

01.jpg
Na zlecenie TMS Brokers wzięliśmy udział w kompleksowym przygotowaniu ekspansji brandu - produktów i usług - na nowe rynki europejskie. W pierwszym etapie firma otworzyła się dla użytkowników posługujących się językiem angielskim, litewskim, łotewskim, estońskim i rosyjskim.
03.jpg
Dedykowany  po stronie Direktpoint zespół spędził nad wdrożeniem blisko 1.500 godzin w ciągu 10 miesięcy intensywnej pracy. Działaliśmy we wszystkich obszarach: począwszy od strategii, poprzez projektowanie User Experience, proces onboardingu, key visuale, filmy promocyjne, skończywszy na wdrożeniu technologicznym (multijęzyczny serwis www, akwizycja klienta, modyfikacja platformy tradingowej, aplikacja mobilna).
TMS EUROPE
Częścią wdrożenia było też uruchomienie na rynkach zagranicznych popularnej aplikacji i serwisu www TMS NonStop – którą również współtworzyliśmy dla polskiego rynku.
TMS Europe
Przez cały okres prowadzonych prac, równolegle z pracami Direktpoint,  po stronie klienta dedykowany zespół odpowiedzialny za ekspansję był zaangażowany we wszystkich obszarach dotyczących ekspansji, wspierając Direktpoint, koordynując prace oraz realizując inne zadania związane z ekspansją. Nad integracją nowych mechanizmów z już istniejącymi systemami czuwał dział informatyczny po stronie klienta.
Po wdrożeniu ekosystemu, rozpoczęliśmy intensywną codzienną pracę nad rozwojem oferty na nowych rynkach poprzez stałe wsparcie TMS Brokers w obszarze digital’owym.
07.jpg
06.jpg
02.jpg
TMS Europe

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.