Kompleksowe przygotowanie ogólnopolskiej kampanii reklamowej

Kompleksowe przygotowanie ogólnopolskiej kampanii reklamowej

Opublikowany

Skuteczne rozeznanie w potrzebach Klienta i synergia działań promocyjnych pozwoliły nam osiągnąć efekty o wiele bardziej zadowalające od zakładanych i nadać akcji "Inwestuj inteligentnie" wydźwięk ogólnopolski. 

03.jpg
Naszym zadaniem była już praca u podstaw - organizacja sesji zdjęciowej "nie-modeli" i budowa identyfikacji wizualnej całej kampanii. Tradycyjnie Direktpoint odpowiada m.in. za stworzenie strony i wdrożenie jej w technologii CMS Drupal. Zbudowaliśmy 2 alternatywne landing page, przygotowaliśmy wiele formatów reklam (display), mailingi oraz reklamy prasowe, złożyliśmy i oprawiliśmy graficznie napisany przez ekspertów elementarz inwestora - do bezpłatnego pobrania ze strony akcji. 
02.jpg
Zainteresowanych poznaniem tajników profesjonalnego inwestowania zachęcamy do uczestnictwa w bezpłatnej konferencji "Inwestuj inteligentnie", która odbędzie się już 17.06. na Stadionie Narodowym. 
04.jpg
05.jpg
Odwiedź stronę.
Klient: TMS Brokers
Realizacja: 2016r.
00_logo.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.