Sprawdź online jakie spółki posiada Skarb Państwa.

Sprawdź online jakie spółki posiada Skarb Państwa.

Opublikowany

Na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, przygotowaliśmy ciekawy projekt strony segregującej informacje dotyczące spółek skarbu państwa.

Cel powstania strony jest równie prosty i przejrzysty co jej projekt - szybki dostęp do informacji dotyczących spółek nadzorowanych przez Prezesa Rady Ministrów, oraz innych członków Rady Ministrów.

Direktpoint był odpowiedzialny za zaprojektowanie i wdrożenie strony www,  zawierającej wymagane przez Kancelarię informacje, a także - przede wszystkim - wyszukiwarki pozwalającej w łatwy sposób filtrowanie i wyświetlanie informacji zawartych w udostępnionych bazach danych. 
2.png
Użytkownik zainteresowany przeglądaniem udostępnionych informacji otrzymuje do dyspozycji trzy bazy danych, nawigowanie po nich umożliwiają przygotowane przez Direktpoint wyszukiwarki. Narzędzie w klarowny sposób zwraca wyniki, pozwalając na wyeksportowanie danych do pliku .xls
Odwiedź stronę.
Klient: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Realizacja: 2017 rok

00_logo.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.