Stań się #GOSHGIRL - ogólnopolski konkurs marki GOSH
Stań się #GOSHGIRL - ogólnopolski konkurs marki GOSH <br>

Stań się #GOSHGIRL - ogólnopolski konkurs marki GOSH

W naszym pierwszym projekcie dla Gosh Copenhagen zajęliśmy się realizacją części digitalowej, ogólnopolskiego konkursu, odbywającego się m.in. w drogeriach Hebe.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę konkursową, lekką, przejrzystą, działającą  na urządzeniach mobilnych. Wykorzystane w projekcie graficznym elementy spodobały się naszemu klientowi na tyle, że postanowił je wykorzystać również w innych kanałach komunikacyjnych.

Ze względu na współpracę Gosh Copenhagen z siecią drogerii Hebe, oraz z innymi drogeriami partnerskimi, przygotowaliśmy dwie wersje strony, zawierające niezbędne różnice w oprawie, różne, przygotowane przez nas regulaminy i zbierające zgłoszenia konkursowe do różnych baz.
gosh_grafika2.jpg
Całość dopełniliśmy kreacjami promującymi konkurs na Facebooku i Instagramie, oraz mailingami rozsyłanymi do potencjalnych uczestniczek konkursu.

Tysiące nagród przygotowane przez markę Gosh zostanie rozdane w ciągu  trzech miesięcy trwania konkursu w ponad 400 drogeriach w całej Polsce!

gosh_grafika1.jpg
Jesteśmy zadowoleni z realizacji naszych zadań, jednocześnie pozostajemy zafascynowani światem konkursów, mamy nadzieje że niedługo będziemy mogli pochwalić się większą liczbą podobnych projektów.
Odwiedź stronę
Klient: Gosh Copenhagen Polska
Realizacja: 2017 rok
dp_gosh.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.