Zarządzaj projektami w DP
Zarządzaj projektami w DP<br>

PRACA

Zarządzaj projektami w DP

Trudna, wymagająca ale bardzo satysfakcjonująca praca dla Multi-taskera - Junior Project Master w DP

Jeżeli chcesz sprawdzić się na prawdziwym placu boju w technologicznej agencji interaktywnej to Direktpoint jest miejscem w którym czeka cię w tym obszarze "szkoła życia". Nie będzie lekko ale w 3 miesiące nauczysz się tyle co w korporacji w rok. Nie ma znaczenia twój wiek, płeć, wykształcenie. Zaczynasz jako junior, skończysz tam gdzie sam ustawisz sobie poprzeczkę.
Dlaczego będzie trudno?
  1. Będziesz musiał/a skakać pomiędzy projektami, ustalał kilkanaście  spraw dziennie z różnych obszarów – od spraw marketingowych po  dokumentacje techniczną projektu a zakończywszy na wpisach do naszego  Press Center.
  2. Będziesz musiał/a nauczyć się dużo rzeczy – z obszarów związanych z produkcją produktów cyfrowych/zarządzania ich cyklem produkcji i utrzymaniem ale też z obszarów PR, Designu i UX’a. 
  3. Każda agencja realizująca większe projekty dla klientów z polski i zagranicy ma zawsze ciągły problem z zasobami, zarządzaniem bieżącym projektami, ustaleniami z klientami i wyciąganiem od nich materiałów na czas. Jednym słowem – w DP nie będziesz popijać 6 herbat dziennie patrząc na fejsa. To nie u nas...
Jeżeli dalej jesteś zainteresowany/a... szukamy do naszego zespołu osoby:
  1. Dobrze zorganizowanej, dokładnej i sumiennej. Bez tego zestawu cech trudno jest być dobrym PM’em.
  2. Zainteresowanej tematami, które są naszą codziennością czyli: Szeroko pojęty digital experience ale z punktu widzenia bardziej technicznego – wdrożeniowego. Realizujemy też proste marketingowe projekty (strony www itp) ale to te trudniejsze wymagające projekty będą solą w oku naszego nowego PM’a.
  3. Zdeterminowanej do ciężkiej pracy i nauki metodologii PM’owych (np. Scrum). Chętnej do czytania średnio jednej książki na 3 tygodnie z obszarów naszej działalności.
  4. Posługującej się językiem angielskim - nie jest to kluczowe ale dosyć ważne – zwłaszcza w piśmie.
  5. Która potrafi odnaleźć się w zespole i jest niekonfliktowa – ale zarazem potrafi być wymagająca wobec członków zespołu. Project Manager w DP pracuję na styku klienta i zespołu in-house – musi nauczyć się łączyć potrzeby obu grup.
Praca PM daje duże poczucie satysfakcji, kontroli,  bycia "w akcji". Jeżeli chcesz się rozwijać w tym obszarze i chcesz pracować "w branży" digital - zgłoś się do nas!
Wyślij krótki list motywacyjny i/lub CV na wojtek@direktpoint.com
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.