Nabory.kprm.gov.pl - Praca w Służbie Cywilnej
Nabory.kprm.gov.pl - Praca w Służbie Cywilnej

Nabory.kprm.gov.pl - Praca w Służbie Cywilnej

Zbudowaliśmy system do zarządzania i prezentacji ofert naborów dla całej administracji publicznej w Polsce. 

System to przede wszystkim skuteczne narzędzie dla szukających pracy. Umożliwia łatwe przeszukanie ofert z całej Polski oraz sprawdzenie każdego wyniku naboru dodanego do systemu. Po stronie urzędów jest używany przez ponad 1500 redaktorów, którzy dodają ogłoszenia o naborach w swoich urzędach.
nabory_page2.png

System od strony szukającego pracy

Aby odnaleźć ogłoszenia w obszarze zainteresowań użytkownik korzysta z wyszukiwarki na stronie głównej serwisu.  Podstawowe mechanizmy filtrujące są maksymalnie uproszczone ale jednocześnie dostosowane do "specyfiki" wymogów ogłoszeń w administracji publicznej. Pola w wyszukiwarce dynamicznie filtrują się względem siebie - dając w ten sposób wstępne wyniki już na pierwszym kroku formularza.
Korzystając z opcji zaawansowanych, użytkownik może przeszukać bazę na podstawie nawet 12 zmiennych.
Jeśli interesującej oferty nie ma aktualnie w bazie, użytkownik ma możliwość rejestracji do spersonalizowanego newslettera, który jest generowany na podstawie jego preferencji.

Serwis stał się w ostatnich latach popularny - generuje już ponad 150 tys unikalnych odwiedzin w serwisie co miesiąc i to bez reklamy.

System od strony publikującego oferty pracy

Dużą część projektu stanowiło przygotowanie systemu od strony zarządzania i dodawania ogłoszeń. Redaktorzy korzystają z niego na co dzień publikując ogłoszenia, wprowadzając wyniki naborów, generując raporty. Wyzwaniem jest również  dostosowanie narzędzi redaktorskich do regulacji prawnych stanowiących o procesie rekrutacyjnym w służbie cywilnej.
System ciągle się rozwija, dodawane są nowe mechanizmy i ulepszenia, tak aby znalezienie pracy za jego pomocą było co raz łatwiejsze!

Klient: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Realizacja: 2016-2018r.
Odwiedź stronę.
large_00_logo.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.